ÇOCUKLU CAFE
mhpden-doviz-aciklamasi kemal-kilicdaroglu-bursada- chp-bursada-deprem kilicdaroglu-hafta-sonu-bursada ak-partiden-ittifak-aciklamasi mhpden-ittifak-sinyali erdogan-ittifak-neden-olmasin ozhaseki-mhp-ile-ittifak-yapabiliriz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Kurtuluş Coşkun, döviz fiyatlarıyla Türkiye'yi teslim alacağını zannedenlerin mutlaka bozgun yaşayacağını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye bir ekonomik krizle karşı karşıya" dedi.

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde CHP teşkilatı istifa etti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hafta sonu Bursa'ya geliyor

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk) Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik, ''Sayın Bahçeli ile sayın Cumhurbaşkanımız arasındaki

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, yerel seçimlerde 30 büyükşehirde ittifak yapılacağı mesajını verdi. Yıldırım bu konuda herkesin elinden geleni yapacağını ifade etti.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşmakta olan yerel seçimlerle ilgili çok çarpıcı ittifak mesajı verdi.

AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti'nin yerel seçim stratejisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken ‘MHP ile yerel seçimde

mhpden-doviz-aciklamasi

MHP'den döviz açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa İl Başkanı Kurtuluş Coşkun, döviz fiyatlarıyla Türkiye'yi teslim alacağını zannedenlerin mutlaka bozgun yaşayacağını söyledi.

kemal-kilicdaroglu-bursada-

Kemal Kılıçdaroğlu Bursa'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye bir ekonomik krizle karşı karşıya" dedi.

chp-bursada-deprem

CHP Bursa'da deprem!

Bursa'nın Yenişehir ilçesinde CHP teşkilatı istifa etti.

kilicdaroglu-hafta-sonu-bursada

Kılıçdaroğlu hafta sonu Bursa'da

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hafta sonu Bursa'ya geliyor

ak-partiden-ittifak-aciklamasi

Ak Parti'den ittifak açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk) Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik, ''Sayın Bahçeli ile sayın Cumhurbaşkanımız arasındaki görüşmeler son derece verimli görüşmelerdir. Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Bahçeli'nin takvimine göre bu görüşmeler sürmektedir. Görüşme olur mu? Her an olabilir. Liderlerin takvimine göre karar verilmektedir. Şu anda verilmiş somut bir karar yok. Her an olabilir'' dedi.

mhpden-ittifak-sinyali

MHP'den ittifak sinyali!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, yerel seçimlerde 30 büyükşehirde ittifak yapılacağı mesajını verdi. Yıldırım bu konuda herkesin elinden geleni yapacağını ifade etti.

erdogan-ittifak-neden-olmasin

Erdoğan: İttifak neden olmasın!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşmakta olan yerel seçimlerle ilgili çok çarpıcı ittifak mesajı verdi.

ozhaseki-mhp-ile-ittifak-yapabiliriz

Özhaseki: MHP ile ittifak yapabiliriz!

AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti'nin yerel seçim stratejisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken ‘MHP ile yerel seçimde ittifak yapılacak mı?’ sorusuna da dikkat çeken cevaplar verdi.

muracaat-eylulde-mulakat-ekimde

Müracaat Eylül'de mülakat Ekim'de

AK Parti içerisinde belirlenen aday değerlendirme komisyonu hem adayların projelerini hem de halkta karşılıkları olup olmadığını inceleyecek.

yerel-secimlerde-ittifak-arayisi

Yerel seçimlerde ittifak arayışı!

Yerel seçime 7 ay kala siyaset koridorları ittifak planlarıyla ısındı. AK Parti, 24 Haziran’da yüzde 53 oy alan Cumhur İttifakı’yla sandığa gitme formülüne mesafeli yaklaşırken Bahçeli’den “Bu tarihi bir zorunluluk” çıkışı geldi. SP ve İYİ Parti de Millet İttifakı’na kapıyı kapattı.

iyi-partide-istifa-depremi

İYİ Parti'de istifa depremi!

İYİ Parti'de taşra teşkilatlarında yapılacak revizyon için bütün il başkanları ve yönetimlerinin istifası istendi. Öte yandan İYİ Parti'de ilk istifa geldi. İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ağırbaş ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Uçma görevlerinden ve partilerinden istifa etti.

erdogandan-medya-aciklamasi

Erdoğan'dan medya açıklaması!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, “Maalesef bu memleketin havasını teneffüs edip, ekmeğini yiyip, suyunu içip, tüm imkanlardan en üst düzeyde faydalanıp Türkiye’nin yüzüstü yere kapaklanmasını heyecanla bekleyenler olduğunu görüyorum. Milletimize ve onun temsilcisi olarak gördükleri şahsımıza karşı duydukları husumeti ülkenin felaketini dileyecek kadar ileri götürenler bulunduğuna şahit oluyoruz. Medyanın da bilerek veya bilmeyerek bu alçaklığa aracılık etmesinden üzüntü duyuyoruz” dedi.

ak-partide-yerel-secim-hareketliligi-

Ak Parti'de yerel seçim hareketliliği!

Ak Parti'de yerel seçim hazırlıklarının masaya yatırdığı Kızılcahamam kampında, bazı il seçim koordinasyon merkezi başkanlarının özellikle partinin zayıf olduğu yörelerde genel seçimdeki gibi MHP ile ittifak yapılması talebinde bulunduğu belirtilirken bazı SKM Başkanları da MHP'nin Ak Parti'ye bir faydasının olmadığını aksine ittifak gerekçesiyle Ak Parti'den MHP'ye oy geçişlerinin olduğu dile getirildi.

bakan-selcuktan-ak-partiye-ziyaret

Bakan Selçuk'tan Ak Parti'ye ziyaret!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 15 Temmuz’dan sonra da Türkiye düşmanlarının boş durmadığını söyleyerek, "Bu kez de ekonomik kuşatmayla bunu yapmaya çalışıyorlar. Bu kuşatma ve baskılara boyun eğmeyeceğiz" dedi.

aladan-onemli-aciklama

Ala'dan önemli açıklama!

AK Parti İl Başkanlığı’nın bayramlaşma töreninde son yaşanan ekonomik sıkıntılara değinen AK Parti Bursa Milletvekili ve İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, “15 Temmuz’da, 17-25 Aralık’ta, Gezi olaylarında ve kapatma davasında ne yapmak istedilerse şimdi de onu yapmak istiyorlar. Hiç merak etmeyin 15 Temmuz’da hep birlikte ne yaptıysak onu yapıyoruz. Asla başarılı olamayacaklar” dedi.

ak-partide-gorev-dagilimi-belli-oldu

Ak Parti'de görev dağılımı belli oldu!

AK Parti'de yeni Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, yeni Parti Sözcüsü Ömer Çelik oldu.

iste-ak-partinin-yeni-mkyksi

İşte Ak Parti'nin yeni MKYK'sı!

AK Parti'nin yeni Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) belli oldu. Yeni MKYK'dan 27.dönemden 42 milletvekili 8 milletvekili olmayan üye ve 29 yeni üye var.

erdogan-kongrede-mesajlar-verecegiz

Erdoğan: Kongrede mesajlar vereceğiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yok şuymuş, yok buymuş, yok dolarmış, yok böyle bir şey. Onların dolarları varsa bizim Allah'ımız var. Yolumuza emin adımlarla yürüyoruz, yürüyeceğiz hiç endişeniz olmasın. Bugüne kadar bizi çökertemediler, bundan sonra da çökertemeyecekler, yeter ki siz dimdik ayakta durun" dedi. Erdoğan, Hakkari'ye müjde de vererek, "Yıl sonuna kadar doğalgazı ulaştıracağız" dedi.

ak-partide-hazirliklar-tamamlandi

Ak Parti'de hazırlıklar tamamlandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti 6. Olağan Kongresinin ‘Millet bir hedef bir’ sloganıyla yapılacağını belirterek, "Türkiye’nin içinden geçtiği bu önemli süreçte yarın o sürprizi hep birlikte göreceğiz. Bütün dünyaya da buradan bir mesaj vermiş olacağız. Genel başkanımızın konuşmasından sonra sahnede tüm dünyaya vereceğimiz mesajımızı da birlikte izlemiş olacağız" dedi.

salman-turkiye-pabuc-birakmaz

Salman: Türkiye pabuç bırakmaz!

Türkiye'nin birlik ve beraberlik içinde aşamayacağı zorluk olmadığını ifade eden AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, ekonomik açıdan daha güzel günler yaşanacağına inandıklarını söyledi.