erdogandan-erken-secim-aciklamasi tayyar-erdogan-kusatma-altinda bahceli-yeniden-secildi rapor-kitaplastirildi sehrim-2023-otobusu-bursada- cavusoglundan-sert-aciklama mhp-bursada-rozet-toreni mhp-bursadan-fay-hatti-aciklamasi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, erken seçim iddialarına yanıt verdi, 'Seçimler 2019 Mart ve Kasım'da yapılacaktır' dedi

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, FETÖ davalarıyla ilgili dikkat çekici bir iddiada bulundu. Tayyar'a göre FETÖ'den tutuklu iş adamları milyon dolarlar vererek itirafçı adı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeniden genel başkan seçilmesinin ardından, "Türkiye’nin çok kritik döneminde yeniden üstlendiğim mukaddes görevimi geçmişte olduğu gibi gelecekte

AK Parti Bursa Ticaret ve Sanayi Komisyonu, Sanayi alanında Türkiye’nin önde gelen illerinden olan Bursa’yı üretimin her alanında geliştirerek yarınlara daha güçlü bir şekilde

Vatandaşların yaşadıkları şehir için görüşlerini belirtebildiği ‘Şehrim 2023’ otobüsü Bursa’ya geldi. Otobüs Bursa’nın farklı noktalarında 3 gün boyunca duracak.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Afrin sınırlarına artık yaklaşıldığını belirterek, “Bugün Türkiye Afrin’de bu operasyonu gerçekleştiriyorsa sadece kendi sınırlarının

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Barajın fiilen yüzde 50+1’e çıktığı göz önüne alındığında siyasi partilerin uzlaşmaktan, ahlaki bir ittifak kurmaktan başka seçeneği de

MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, fay hatlarının imar planlarına işlenmesi gerektiğini savundu.

erdogandan-erken-secim-aciklamasi

Erdoğan'dan erken seçim açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, erken seçim iddialarına yanıt verdi, 'Seçimler 2019 Mart ve Kasım'da yapılacaktır' dedi

tayyar-erdogan-kusatma-altinda

Tayyar: Erdoğan kuşatma altında!

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, FETÖ davalarıyla ilgili dikkat çekici bir iddiada bulundu. Tayyar'a göre FETÖ'den tutuklu iş adamları milyon dolarlar vererek itirafçı adı altında tahliye ediliyor. Tayyar, konu hakkında Hakimler ve Savcılar Kurulu'na (HSK) suç duyurusu yaptığını söyledi.

bahceli-yeniden-secildi

Bahçeli yeniden seçildi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeniden genel başkan seçilmesinin ardından, "Türkiye’nin çok kritik döneminde yeniden üstlendiğim mukaddes görevimi geçmişte olduğu gibi gelecekte de şeref tacı gibi taşıyacağımı, davamızın haklarını, haysiyetini ve kutlu ülkülerini sonuna kadar temsil ve müdafaa edeceğimi huzurlarınızda ilan ediyorum" dedi.

rapor-kitaplastirildi

Rapor kitaplaştırıldı!

AK Parti Bursa Ticaret ve Sanayi Komisyonu, Sanayi alanında Türkiye’nin önde gelen illerinden olan Bursa’yı üretimin her alanında geliştirerek yarınlara daha güçlü bir şekilde hazırlayacak çalışmalarını başlattı.

sehrim-2023-otobusu-bursada-

Şehrim 2023 otobüsü Bursa'da

Vatandaşların yaşadıkları şehir için görüşlerini belirtebildiği ‘Şehrim 2023’ otobüsü Bursa’ya geldi. Otobüs Bursa’nın farklı noktalarında 3 gün boyunca duracak.

cavusoglundan-sert-aciklama

Çavuşoğlu'ndan sert açıklama!

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Afrin sınırlarına artık yaklaşıldığını belirterek, “Bugün Türkiye Afrin’de bu operasyonu gerçekleştiriyorsa sadece kendi sınırlarının güvenliği için değil, orada zulüm altında inim inim inleyen Türkmen ve Kürt kardeşlerimizin de hakkını, hukukunu korumak için vardır, olmaya devam edecektir. Bu bölgeyi teröristlerden mutlaka temizleyeceğiz” dedi.

mhp-bursada-rozet-toreni

MHP Bursa'da rozet töreni!

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Barajın fiilen yüzde 50+1’e çıktığı göz önüne alındığında siyasi partilerin uzlaşmaktan, ahlaki bir ittifak kurmaktan başka seçeneği de kalmamıştır. Bu konuda yapılacak çalışmalar 26 maddelik kanun teklifi şeklinde Türkiye Büyük Millet Meclisine sunulmuş bu yasa teklifi önce alt komisyonda daha sonra anayasa komisyonunda hiçbir değişikliğe uğramaksızın Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına teslim edilmiştir. Yarın itibariyle Türkiye Büyük Millet Meclisi MHP'nin öncülüğünde hazırlanmış olan bu 26 maddelik anayasa değişiklik teklifini görüşmeye başlayacak" dedi.

mhp-bursadan-fay-hatti-aciklamasi

MHP Bursa'dan fay hattı açıklaması!

MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, fay hatlarının imar planlarına işlenmesi gerektiğini savundu.

12-martta-bursaya-geliyor

12 Mart'ta Bursa'ya geliyor!

AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından refah seviyesi yüksek şehirler oluşturmak maksadıyla hayata geçirilen "Şehrim 2023" projesi kapsamında hazırlanan otobüslerden biri Bursa’ya geliyor.

masada-erken-secim-var

Masada erken seçim var!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti kurmaylarıyla yaptığı toplantıda, erken seçim için araştırma yapılması kararlaştırıldı...

salmandan-aciklama

Salman'dan açıklama!

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ak-parti-il-teskilati-secimlere-hazir

Ak Parti İl Teşkilatı seçimlere hazır!

AK Parti İl Başkanlığı teşkilatı, il yerel yönetimler başkanlığının organizasyonu ile ‘Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ gerçekleştirildi.

bozdagdan-erken-secim-aciklamasi

Bozdağ'dan erken seçim açıklaması!

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Türkiye'de seçimler vaktinde yapılacaktır. Erken seçim yoktur. Vaktinde seçim vardır. Yok diyoruz yok diyoruz yok diyoruz" dedi.

salman-yurutme-kurulumuz-hayirli-olsun

Salman: Yürütme kurulumuz hayırlı olsun!

AK Parti Bursa İl Başkanlığı’nda yoğun mesai sürüyor.

bakan-soylu-helallik-istedi

Bakan Soylu helallik istedi!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün katıldığı AK Parti Ortahisar İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde adeta bir veda konuşması yaparak gençlerden helallik istedi

mhp-bursada-secim-starti

MHP Bursa'da seçim startı!

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İlçe Başkanları toplantısı İl binasında yapıldı.Çalışmalarına hız veren MHP Bursa İl Başkanlığı İl ve İlçe Genişletilmiş Divan Toplantıları kararı aldı.

bursa-her-seyin-en-guzelini-hak-ediyor

Bursa, her şeyin en güzelini hak ediyor

Başbakan Binali Yıldırım, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.

basbakan-yerli-otomobil-2019da

Başbakan: Yerli otomobil 2019'da

Başbakan Binali Yıldırım, terör örgütlerini maşa olarak, kiralık şebeke olarak kullanan emperyalistlerin bölgede asla amaçlarına ulaşamayacağını belirterek, "Türkiye’nin dostluğu değerlidir. Bunu kaybedenler, hüsrana uğrar, perişan olurlar" dedi.

basbakan-yildirim-bursada

Başbakan Yıldırım Bursa'da!

Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Bursa il kongresi öncesinde vatandaşlara hitap etti. Yıldırım, "Türkiye, bölgede var olan terör ve kaos, Suriye ve Irak'taki iç savaş ve bütün olumsuzluklara rağmen milletimizin sayesinde dimdik ayakta" dedi.

iste-basbakanin-bursa-programi

İşte Başbakan'ın Bursa programı!

Başbakan Binali Yıldırım’ın Bursa programı belli oldu. Tofaş Spor Salonu’nda 25 Şubat saat 15.00’de gerçekleştirilecek AK Parti Bursa 6. Olağan İl Kongresi’ne katılacak olan Başbakan Binali Yıldırım’ın Bursa programı belli oldu.