baskan-salmandan-perdere-ziyaret akkus-gorevi-devraldi salman-buyuk-bulusmaya-hazirlaniyoruz erdogandan-tren-aciklamasi salman-halkla-ic-iceyiz bahceli-mhp-adayi-gostermeyecek chp-bursa-il-baskani-akkus-oldu- siyaset-akademisinde-ders-zili-caliyor

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (PERDER) Şube Başkanı Haşim Kılıç ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, görevi Şadi Özdemir’den devraldı. Akkuş, "CHP iktidar olacağım diyor, fakat akşam 7-8'de hepimiz yatağa giriyoruz. Çünkü

AK Parti Bursa teşkilatı, 21 Ocak 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlamaya hazırlanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Geçmişte partimiz çatısı altında olup da bugün dışarıda başka havalarda gezen hiç kimsenin partimizle, hareketimizle ilgili söz söylemeye hakkı

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, şehrin farklı noktalarında halk ve esnafla buluşmalarını sürdürüyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Biz ittifak konusunda Cumhurbaşkanı ile görüşmedik, teklif olursa görüşülür. Ayrıca MHP Cumhurbaşkanı adayı göstermeyecek" dedi. Bahçeli,

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş oldu.

AK Parti AR-GE Başkanlığı’nın siyasete yeni yüzler kazandırmak için düzenlediği ‘Siyaset Akademisi’nde ders zili yeniden çalıyor.

olaganustu-kurultay-icin-imzalar-tamam

Olağanüstü kurultay için imzalar tamam

CHP'de muhalif isimler olağanüstü kongre için yeterli imza sayısına ulaştı.. Kongre için 256 imza gerekirken muhaliflerin 340 imzaya ulaştıkları belirtildi

mustafakemalpasa-kongresi-ertelendi

Mustafakemalpaşa kongresi ertelendi

Ak Parti Mustafakemalpaşa Kongresi ileri bir tarihe ertelendi. Kongrede İlçe Başkanı Şaban Korkmaz ile Kerim Akça'nın yarışması bekleniyordu.

ak-partiden-kan-bagisi

AK Parti'den kan bağışı

AK Parti Osmangazi Sosyal İşler Başkanlığı, Kızılay ile anlamlı bir işbirliği gerçekleştirdi. Sosyal İşler Başkanlığı üyeleri düzenledikleri etkinlikle Kızılay’a kan bağışında bulundu.

kaleliden-eksik-hizmet-suresi-teklifi

Kaleli'den "eksik hizmet süresi" teklifi

CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli ve 4 milletvekili, yaş haddinden emekliliğe hak kazanan ancak eksik hizmet süresi nedeniyle bu haktan yararlanamayanlar için kanun teklifi verdi.

gemlikte-yeniden-secim-var

Gemlik'te yeniden seçim var!

Gemlik Belediyesi, yeniden başkan seçim heyecanı yaşayacak. Olay Gazetesi’nden Ahmet Emin Yılmaz’ın haberine göre belediye meclisi yeniden toplanıp başkan seçimi yapacak.

bal---gocden-ak-partiye-ziyaret

BAL - GÖÇ'den Ak Parti'ye ziyaret

Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği (Bal- Göç) Genel Başkanı Doç. Dr. Yüksel Özkan ve yeni yönetimi, AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın’la bir araya geldi. Özkan, kentin sorunları çözümü konusunda AK Parti İl yönetimine destek vermeyi sürdüreceklerini duyurdu. İl Başkanı Sedat Yalçın ise hemşehri derneklerinin, halkın Bursa’nın kentsel yapısına uyum sağlaması açısından önemli görevler üstlenmesi gerektiğini söyledi.

tuzuk-kurultayi-icin-48-saatte-150-imza

Tüzük kurultayı için 48 saatte 150 imza

Olağanüstü kurultay talep eden ‘Yeniden CHP Hareketi’, 48 saatte 150 imza topladı.. 256 imzayı tamamlamak isteyen muhaliflerin hedefinde 2 gün var.

il-kongresi-icin-hangi-tarih-onerildi

İl Kongresi için hangi tarih önerildi?

Ak Parti Bursa İl Başkanlığı, Genel Merkez’in İl Kongresi için Genel bir tarih istemesi üzerine, İl Yönetimi, Genel Merkez’e 8 Nisan 2012 Pazar gününü önerdi. İl Başkanlığı, şimdi Genel Merkez’den gelecek cevabı bekliyor.

saadet-bursada-disiplin-soku

Saadet Bursa'da disiplin şoku!

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Başdanışmanı Fatih Erbakan’ın Kestel konferansı programına İl Başkanlığı'nın 'katılmayın' uyarısına rağman katılan 5 il yöneticisi ve 1 ilçe başkanı disipline verildi.

ak-parti-yildirimdan-anlamli-ziyaret

Ak Parti Yıldırım'dan anlamlı ziyaret

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve İlçe Teşkilatı, Yıldırım’da faaliyet gösteren Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başhekimlerine ziyaret gerçekleştirdi. Başhekimlere gerçekleştirilen ziyarette hekimlerin projelerini ve hastanelerin eksikliklerini dinleyen Başkan Hüdayi Yazıcı, daha önce olduğu gibi bundan sonra da hastanelere gereken desteğin verileceğinin altını çizdi.

kemal-kilicdarogluna-sorusturma

Kemal Kılıçdaroğlu'na soruşturma

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında adil yargılamayı etkilemeyi teşebbüs iddiasıyla başlatılan soruşturma kapsamında dokunulmazlığının kaldırılması için fezleke hazırlandı.

ak-partide-nobetci-vekil-ozturktu

Ak Parti'de nöbetçi vekil Öztürk'tü

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, “Barış içinde Balkanlar istiyoruz. Tüm Balkan ülkeleriyle sürekli ilişki halindeyiz. Vizeleri kaldırarak, Balkanlar’daki sorunları gidererek, Balkan Savaşları’nın 100. yılında Balkan barışını hedefliyoruz” dedi.

saadetteki-kerbela-tartismasi

Saadet’teki Kerbela tartışması

Milli Görüş’ün kurucusu ve eski Başbakan Prof Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan’ın Saadet Partisi Bursa İl teşkilatında krize yol açan Kestel konferansı yoğun katılımla gerçekleşti.

yalcindan-genclere-onemli-mesaj

Yalçın'dan gençlere önemli mesaj!

Ak Parti’nin Keles kongresinde konuşan İl Başkanı Sedat Yalçın, 14’üncü ilçe kongresini yaptıklarını hatırlatarak, süreç içerisinde öne çıkan bazı konular olduğunu söyledi ve çok önemli mesajlar verdi.

kocaogluna-rekor-hapis-istemi

Kocaoğlu'na rekor hapis istemi

İzmir Büyükşehir Belediyesi iddianamesini hazırlayan Özel Yetkili Savcı Birol Çengil, Başkan Aziz Kocaoğlu’na 25 ayrı suçlamada bulundu, 180 yıl hapsini talep etti.

denemec-iki-donum-noktasi-yasandi

Denemeç: İki dönüm noktası yaşandı

- AK Parti Bursa İl Başkanlığı’nın düzenlediği 7. Siyaset Akademisi’nde “Deneyim-Paylaşım” dersi veren Genel Başkan Yardımcısı Reha Denemeç, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un tutuklanmasını , “Şu an birçoklarının şaşkınlıkla izlediği gelişmeler normal ve demokratik ülkelerde çoktan olması gereken olaylardı. Hükümete karşı darbe yaptıysanız ya da darbeye teşebbüs ettiyseniz, kim olursanız olun yargılanırsınız ve ceza alırsınız. Türkiye’de olan budur” sözleri ile değerlendirdi.

baykal-ve-sav-harekete-gecti

Baykal ve Sav harekete geçti!

CHP'li muhalifler, olağanüstü tüzük kurultayı toplanması için birkaç gün içinde imza kampanyası başlatacak.

iste-son-anket-sonuclari

İşte son anket sonuçları

SDE’nin 2011 yılının son günlerinde yaptığı kamuoyu araştırmasında AK Parti’nin yüzde 52.3 oranında oy alacağı ortaya çıktı. CHP’nin oyu yüzde 19.6 olarak şekillenirken MHP 12.1 oranında belirlendi.

ak-parti-niluferden-yeni-yil-ziyaretleri

Ak Parti Nilüfer'den yeni yıl ziyaretleri

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Alpaslan Yıldız ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte Nilüfer’deki İlçe Emniyet Teşkilatı’nı ve hastaneleri ziyaret etti.

ak-partiye-kosovadan-ziyaretci

Ak Parti'ye Kosova'dan ziyaretçi

Kosova Cumhuriyeti Gençlik Konseyi üyeleri AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın ve İl Gençlik Kolları yönetimini ziyaret etti.