baskan-salmandan-perdere-ziyaret akkus-gorevi-devraldi salman-buyuk-bulusmaya-hazirlaniyoruz erdogandan-tren-aciklamasi salman-halkla-ic-iceyiz bahceli-mhp-adayi-gostermeyecek chp-bursa-il-baskani-akkus-oldu- siyaset-akademisinde-ders-zili-caliyor

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (PERDER) Şube Başkanı Haşim Kılıç ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, görevi Şadi Özdemir’den devraldı. Akkuş, "CHP iktidar olacağım diyor, fakat akşam 7-8'de hepimiz yatağa giriyoruz. Çünkü

AK Parti Bursa teşkilatı, 21 Ocak 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlamaya hazırlanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Geçmişte partimiz çatısı altında olup da bugün dışarıda başka havalarda gezen hiç kimsenin partimizle, hareketimizle ilgili söz söylemeye hakkı

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, şehrin farklı noktalarında halk ve esnafla buluşmalarını sürdürüyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Biz ittifak konusunda Cumhurbaşkanı ile görüşmedik, teklif olursa görüşülür. Ayrıca MHP Cumhurbaşkanı adayı göstermeyecek" dedi. Bahçeli,

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş oldu.

AK Parti AR-GE Başkanlığı’nın siyasete yeni yüzler kazandırmak için düzenlediği ‘Siyaset Akademisi’nde ders zili yeniden çalıyor.

tansal-guven-tazeledi

Tansal Güven tazeledi!

CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı, kongre seçimlerini tamamladı. CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı'na Mehmet Turan Tansal, yeniden seçildi. Diğer aday Özgür Şahin ise 196 oyda kaldı.

sahin-her-sey-guzel-olacak

Şahin: Her Şey güzel olacak!

“Her şey Güzel Olacak..” sloganı ile yola çıkan CHP Nilüfer İlçe Başkan Adayı Özgür Şahin, ilk delege toplantısını 7 Kasım Salı akşamı Nilüfer İlçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Beşevler Mahallesinde gerçekleştirmişti.

ak-parti-osmangazide-aday-comez-

Ak Parti Osmangazi'de aday Cömez!

Ak Parti'nin Osmangazi İlçe Başkan Adayı Ufuk Cömez oldu.

aydindan-ilginc-yasa-teklifi

Aydın'dan ilginç yasa teklifi!

CHP Osmangazi kongresinde konuşan milletvekili Erkan Aydın, CHP'nin Büyükşehir Belediyesi'ni kazabilmesi için İnegöl'ün il olması gerektiğinin altını çizip bunun gerçekleşmesi için yasa teklifi verdiklerini söyledi.

ak-parti-inegolde-ersan-donemi

Ak Parti İnegöl'de Ersan dönemi

AK Parti Bursa İnegöl İlçe Teşkilatının 6. Olağan Genel Kurulu düzenlendi. AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve İçişleri eski Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala ve Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile çok sayıda partili katıldı.

karamollaoglu-kudusten-vazgecemeyiz

Karamollaoğlu: Kudüs’ten vazgeçemeyiz

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, “Kudüs ilk kıblemizdir, üç önemli İslam şehrinden biridir. Biz Kudüs’ten vazgeçemeyiz” dedi.

muhalefetten-baskan-aktasa-destek-

Muhalefetten Başkan Aktaş'a destek

Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde 2018 bütçesi görüşülürken, CHP Grup Sözcüsü Erdal Aktuğ, Yeni Başkan Alinur Aktaş'ın misyon ve vizyonuna destek verdiklerini açıkladı.

ak-parti-kararini-verdi

Ak Parti kararını verdi!

Erdoğan’ın, kurmayları ile yaptığı ‘uyum paketi’ toplantısında ‘seçim ittifaklarına’ yönelik bir karar çıkmadı. Yüzde 10’luk seçim barajının düşürülmesine de sıcak bakılmadığı öğrenildi.

aykurt-guven-tazeledi-

Aykurt güven tazeledi

Orhaneli AK Parti İlçe Başkan Ali Aykurt güven tazeledi. Kongreye Bursa milletvekilleri Osman Mestan, Zekeriya Birkan, İsmail Aydın, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

arinctan-bahceliye-teklif

Arınç'tan Bahçeli'ye teklif!

Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin partisinin grup toplantısında kendisiyle ilgili sert eleştirilere cevap verdi, ittifak projesi hazırladığını belirtti.

bursada-4-ilcede-adaylar-belli-oldu

Bursa'da 4 ilçede adaylar belli oldu!

AK Parti Bursa teşkilatlarında dört ilçenin daha başkan adayları belirlendi.

erdogan-kovun

Erdoğan: Kovun!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şahsımın adı kullanılarak herhangi bir sürecin tıkanmasına, kurallar dışında iş yapılmasına rıza gösteremem. Bu benim yakınım da olsa, lütfen, bizzat ben bir bakanımı veya bir bürokratı aramıyorsam babamın oğlu olsa kapıdan geri kovun. Adımı kullanarak size kim geliyorsa, benden bir telefon almıyorsanız, bana sorun, bunu teyit etmiyorsam bu insanları gönderin. Ne demek adımı kullanıyor. Bu bir defa bizim adabımıza, bizim siyaset etme anlayışımıza temelinde terstir" dedi. TBMM’de partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, adının kullanılarak bürokraside iş yapanların kapıdan kovulmasını isteyerek, "Bunu yapanlar hepsi sahtekardır, dolandırıcıdır, bunlara yol vermeyin" diye konuştu.

4-ilcede-aday-belirlendi

4 ilçede aday belirlendi!

AK Parti Bursa teşkilatlarında yaklaşan ilçe kongreleri öncesinde ilçe başkan adaylarını belirleme çalışmaları sürüyor.

ak-partide-adaylar-belli-oluyor

Ak Parti'de adaylar belli oluyor!

AK Parti Bursa'da İnegöl ve Büyükorhan İlçe Başkan adayları belli oldu.

mhp-iznikte-kampa-girdi-

MHP İznik'te kampa girdi

MHP Bursa Teşkilatları Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı, İznik DSİ Tesisleri'nde MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu'nun açılış konulmasıyla başladı.

salman-yeni-donem-projeleri-ele-aldi

Salman yeni dönem projeleri ele aldı!

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, belediye başkanları ile toplantıda buluşarak, Bursa için çalışmaları ve üretilen projeleri masaya yatırdı.

erkan-aydindan-ilac-aciklamasi

Erkan Aydın'dan ilaç açıklaması!

Bazı kanser ilaçlarının Türkiye’de bulunmasının mümkün olmadığını söyleyen CHP Bursa Milletvekili Eczacı Erkan Aydın, “Özellikle meme kanseri ilaçları bunların başında geliyor. Türkiye’nin yerli ilacını üretmesi gerekiyor” dedi.

cavusoglundan-chpye-tepki

Çavuşoğlu'ndan CHP'ye tepki!

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Nilüfer Belediyesi'nin mahalle komitelerinde eşcinsel kotası koymasına ilişkin tartışmaları değerlendirdi. Çavuşoğlu, “Bursa’mızın kadim ve medeniye şehri olması hasabiyle bu tür tartışmalarla anılması bizi gerçekten çok fazla üzmüştür. Şehitlik makamında içki içip dans etmekten, oynamaktan çekinmeyen, PKK ile ilgili konuştuklarında PKK lehine konuşan, FETÖ ile ilgili konuştuklarında FETÖ lehine konuşan bir siyasi partinin Türkiye’ye vereceği hiçbir şey yoktur” dedi.

kilicdaroglu-bursada-konustu

Kılıçdaroğlu Bursa'da konuştu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir toplumun geleceği çocuklara vereceği eğitime bağlıdır. Eğer çocuklar analitik düşünmeyi öğrenirlerse, hayatı sorgulamayı öğrenirlerse, biz bunu eğitim olarak çocuklarımıza verirsek, çağdaş Türkiye’yi oluşturmuş oluruz" dedi.

ilce-temayul-yoklamalari-tamamlandi

İlçe temayül yoklamaları tamamlandı

AK Parti Bursa’da 3 gündür devam eden ilçe kongreleri için gerçekleştirilen temayül yoklamaları tamamlandı.