rotabursaTV

Yeme bizi Altepe!

Uzun uzun anlatmayacağım,
Kestirmeden söyleyeceğim. Hatta soru soracağım. 15 Temmuz'daki hain darbe kalkışmasından sonra uzaktan-yakından FETÖ ile bağı/bağlantısı olanlar kamudan temizlenmeye başladı mı? Başladı...

Bu bağlamda,
Recep Altepe'nin her türlü direncine rağmen devletin baskısıyla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar'ın görevden el çektirilmesi istenmedi mi? İstendi...

Sonuçta,
Seyfettin Avşar'ın, emekliliğini istemek suretiyle görevi bıraktığı bilgisi gelmedi mi? Geldi...

Tam da burada,
Yeni bir iddia ile çalkalanıyor Bursa. Peki, nedir o iddia?

Efendim,
Görevden el çektirilmesi gereken Seyfettin Avşar'dan göstermelik bir emeklilik dilekçesi alınmış. İşe bakın ki;OHAL'den ötürü bu dilekçe işleme konulamıyor.

Seyfettin Avşar'ın
Görevden el çektirilme süreci "emeklilik" muhabbetiyle sallantıda bırakılmakla kalmamış, Avşar, hiçbir şey olmamış gibi belediyedeki odasını aynen kullanmaya devam ediyormuş. Hal böyleyken merak ediyorum, Seyfettin Avşar'ın belediye şirketlerinde görevleri nelerdi ve bu görevleri de aynen devam ediyor mu?

Öyleyse yine soralım,
Seyfettin Avşar çiğ yemediyse neden karnı ağrıdı ve 15 Temmuz'dan sonra apar topar emekliliğini istedi?

Madem,
Görevde kalması sakıncalı ve emekliliği istendi, o zaman hala belediyede ne işi var?

Hatta,
Madem çiğ yedi ve karnı ağrıyor o halde açığa alınması gerekmiyor mu? Açığa alınanlardan ne farkı var ve kim/ler tarafından neden korunuyor? Bu nasıl bir pişkinliktir?

Seyfettin Avşar,
Hala belediyedeki odasında istifini bile bozmadan otururken; BUSKİ, Büyükşehir Paralel'in adeta otağına dönüşmüşken Recep Altepe'nin kalkıp Fomara Meydanı'nda nutuk atması nasıl bir ironidir? Bu durum en hafifinden Reis'e vefasızlığın yanında, Fomara'da nöbet tutan binlerce insana hakaret değil midir? 

Asabı bozuk bir
Yazı gündelikçisi olarak soruyorum!
Bizimle kafa mı buluyorsun ey Recep Altepe? Eğleniyor musun?

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR