24 Ağustos 2017 Perşembe
ROTA BURSA

AK PARTİ BURSA İL BAŞKANI AYHAN SALMAN OLDU!

Teneşire gelesin FETÖ!

Haberi okurken ilkin Züğürt Ağa filminin o unutulmaz, "ben garı istiyem" repliği geldi aklıma. Ama hemen söyleyeyim, durum Züğürt Ağa'daki kadar komik değil. 

Efendim, yıllarca "Kur'an hizmeti yapıyoruz" diye göz boyayıp, kendini ve kurduğu Masonik örgütünü gizleyen ve bir gün Türkiye'ye "Mehdi olarak" dönmenin planlarını yapan ancak bir hainliği ortaya çıkan ve kolları kelepçeyle ülkeye getirilecek olan terörist Fetullah Gülen Amerika'da evlenecekmiş. 

Himmet paralarıyla Pensilvanya'daki çiftliğinde semir semire adam (adam kelimesini lafın gelişi kullandım. Yoksa adamlık hain Fetullah Gülen'e bir değil bin gömlek büyük gelir.) azmış iyice...   

Bu haine eş olmayı içine sindirecek O şanssız talihlinin kim olduğunu henüz bilmiyoruz fakat düğün hazırlıkları çoktan başlamış bile... İhanetine ortak ettiği binlerce insanın yuvasını dağıttığı bir zamanda kendisi yuva kuracakmış. 

Yine bilmiyoruz ama himmet paralarını yedirdiği Hillary Clinton eğer seçimi kazanır da ABD Başkanı olursa düğünü de Beyaz Saray'ın bahçesinde yaparlar herhalde... 

Bir tarafta maklubeler yenir, diğer tarafta Atilla Taş'tan "Ham Çökelek" şarkısı eşliğinde ardı ardına dizilen takı kuyruğunu düşünemiyorum bile... İsrail amcasından damada bir son model dinleme cihazı... Alman teyzesinden kaçak FETÖ'cülere sığınma hakkı... İngiltere halasından yakası açılmamış darbe ve ihanet planları... Hoş, Türkiye'den de kendileri gidemeseler bile HDP, CHP ve Öcalan'ın çelenklerini görürsek şaşırmam doğrusu... 

O bu değil de sevgili okurlarım, şu hain FETÖ'nün evlenme gerekçesi evlenmesinden bile önemli aslında... Hain Fetullah Gülen güya "soysuz kalmamak için" evlenmek istiyormuş.  

Şeytanlıkta Şeytan'ı bile kıskandırmışsın. Hainlikte bütün zamanların rekorunu kırmışsın. Soysuzluğun kitabını yazmışsın, senin soyundan ne hayır göreceğiz be hain. Seni anca teneşir paklar, teneşire gelesin inşaallah. 

GELİN BAYAN CLİNTON MU? 

Sevgili okurlarım, sorumu çok iddialı bulabilirsiniz fakat ben de bana söyleyenlerin yalancısıyım. Hain Fetullah Gülen'in, evleneceği haberi dalga dalga yayılınca Amerika'nın göçmen kuşlarından bir tanesi bizim gazetenin penceresine kondu ve "gelin bayan Clinton olabilir" dedi.  

"Haydaaa, bir yaşıma daha girdim şimdi" demeye bile kalmadan göçmen kuş, kulağıma, "intikam soğuk yenen bir aştır kuzum, sen bilmiyor musun?" diye fısıldadı.  

Ben şaşkın şaşkın bakarken, "dur anlatayım" dedi göçmen kuş. Biliyorsun, bu Hillary'nin kocası bir zamanlar başkandı ve Hillary'i Oval Ofis'de Monika denen şıllıkla aldatmıştı.  

Eveeeetttt,
İşte o gün kafasına koydu Hillary ABD başkanı olmayı ve o gün bu gündür iğneyle kuyu kazarcasına çalıştı çabaladı ve nihayet muradına ermeye sayılı günler kaldı. Rivayet odur ki; Hillary başkanlık koltuğuna oturur oturmaz en az Monika kadar bir şıllıkla Bill'e boynuzu takarak intikamını alacakmış. Sonra ise kocası Bill'in kıçına tekmeyi vuracakmış. Yar saçların lüle lüle, Bill sana güle güle... 

DAMAT FETULLAH GÜLEN 

Yine rivayet odur ki; Fetullah Gülen, gerek himmet paralarıyla olsun, gerek kurban bağışlarıyla olsun ve gerek daha bir sürü kaynaktan devşirdiği gelirlerle Hillary'nin bu kıldan ince kılıçtan keskin yolculuğunda kendisini maddi manevi her türlü desteği sağlamış. Yani, Gülen testiyi Hillary yolunda kırmış anlayacağınız. Burada  Gülen'in asıl amacı ise Hillary'nin kalbini kazanıp ABD'de derin bir darbe yapmak, belki de içten fethetmekmiş. Bu cin fikri ise FETÖ'nün çöpçatan ablaları vermiş Fetullah Gülen'e...  

Bu iki teneşirlik çiftinin nikahlarını ise Papa kıyacakmış. Böyle bir durumda, Bill Clinton'un ne yapacağını merak edenler olabilir, onu da söyledi göçmen kuş. Bill, kendini içkiye vermiş. Köprü altlarında kendisine Devlet Bahçeli'nin yolladığı Ferdi Tayfur kasetlerini dinleyip, "Hadi gel köyümüze geri dönelim, Hillary'nin düğünün de halay çekelim" diyerek, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yolladığı Yeni Rakı'yla kafayı çekecekmiş sabah akşam... Son olarak size bir soru: Bu iki teneşirlik çiftin nikah şahitliğini kimler yapar dersiniz? 

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR