19 Haziran 2021 Cumartesi
ROTA BURSA

Bursa'da kaliteli yaşamın adresi...

21 Nisan 2021 Çarşamba 19:11

bursada-kaliteli-yasamin-adresi

Bursa'da kaliteli ve güvenli projeleri ile öne çıkan Ergünkent İnşaat'ın hayata geçirdiği 'Bulvar Plus', hızla yükseliyor.
İş programından taviz vermeden yollarına devam ettiklerini belirten Ergünkent İnşaat Şantiye Şefi & İnşaat Mühendisi Arif Alperen Cankılıç, satış noktasında önemli bir ivme kazandıklarını, Bulvar Plas'ı tercih eden yatırımcıların beklentilerin karşılanması anlamında oldukça memnun olduklarını söyledi.

Bursa'da kaliteli yaşamın adresi... 'Bulvar Plus' hızla yükseliyor

Ergünkent İnşaat, 'Bulvar Plus' projesi ile kentin yeni gelişim bölgesi olan Nilüfer'in Balkan Mahallesi'nde, Bursa'nın en uzun bulvarı olarak görülen Naim Süleymanoğlu Bulvarı'nda yaşam alanlarına bir yenisini ekliyor.

Bursalılara kaliteli ve güvenli bir yaşam vadeden proje hızla yükseliyor.

Ergünkent İnşaat Şantiye Şefi & İnşaat Mühendisi Arif Alperen Cankılıç, projede gelinen son durumu anlattı. Cankılıç, şunları söyledi:

"BULVAR PLUS HIZLA YÜKSELİYOR"

"Geldiğimiz konum kaba inşaat itibariyle yüzde 60-65 seviyelerinde. İnce inşaatta da ilerlemeye devam ediyoruz orada da yüzde 25 seviyesine kadar çıktık. Şu an iş programımızdan taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz."

Ergünkent İnşaat Şantiye Şefi & İnşaat Mühendisi Arif Alperen Cankılıç, şöyle devam etti:

"PANDEMİ KURALLARI VE İŞ GÜVENLİĞİ ÖNCELİĞİMİZ"

"Pandemi koşullarına rağmen Ergünkent İnşaat durmadan yoluna devam ediyor. Bizim çalışan arkadaşlarımızın burada yatılı olması da bu noktada bizim için şans oldu.  Pandemi ve iş güvenliği ile ilgili tüm önlemleri sıkı sıkıya alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şükürler olsun ki ne bir Covid vakası ne de bir iş kazası başımıza gelmedi."

Cankılıç, satış ve memnuniyet oranlarına da değinerek şöyle konuştu:

"YATIRIMCININ GÖZDESİ BULVAR PLUS"

"Satış olarak yüzde 60-65 seviyesine ulaştık. Şu ana kadar satış işlemi gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz hem bekledikleri kar oranlarına ulaştı hem de memnuniyetleri bu noktada gayet iyi.

 Piyasada faiz oranlarının düşeceği yönünde beklentiler var. Satış konusunun daha da iyi yerlere varmasını bekliyoruz. Burada yatırım yapan vatandaşlar yatırımlarını iyi bir şekilde değerlendirmiş oluyor."

Cankılıç, Ergünkent İnşaat'ın pandemi sürecinde yatırımlarını kalite ve güvenden taviz vermeden sürdürdüğüne dikkat çekti ve ekledi:

"ERGÜNKENT YENİ PROJELERLE BURSA'YA DEĞER KATIYOR"

"Bizim Balkan 2 dediğimiz hemen Bulvar Plus’a yakın bir bölgede 167 daire yeni bir projeye başlıyoruz. MACROCITY projemiz devam ediyor. O da bizim konsept projemiz. Ergünkent İnşaat, birçok firmanın cesaret edemediği bir dönemde 3 büyük proje ile yoluna devam ediyor."YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Bursasu sınırları aşıyor!

bursasu-sinirlari-asiyor Kalitesi ve yumuşak içimiyle tüketicinin tercihi haline gelen Bursasu, ihracat ile büyüyor.

Çevikel: Her işlemden sonra istenmemeli!

cevikel-her-islemden-sonra-istenmemeli DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel, ihracatçı firmalara rekabet gücü kazandırmak amacıyla uygulanan Dahilde İşleme Rejimi kapsamında son dönemdeki uygulamalarla birçok firmanın önemli sorunlarla karşı

BUSİAD'dan önemli açıklama!

busiaddan-onemli-aciklama Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (BUSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Hadi Türkay, Avrupa Yeşil Mutabakatı’yla ilgili olarak, “Ya dönüşeceğiz, ya oyundan düşeceğiz” değerlendirmesini

Meclis’te EYT’li sayısını açıkladı

mecliste-eytli-sayisini-acikladi Meclis’te konuşan CHP Gaziantep Milletvekili Opr. Dr. Bayram Yılmazkaya, Meclis Genel Kurulunda yaptığı konuşmada EYT’li sayısını 4 milyon 600 olarak ifade etti.

Kripto paraların geleceği ne olacak?

kripto-paralarin-gelecegi-ne-olacak TÜGİAD’ın‘EkonomikGündem Webinar’ın da tartışıldı. TÜGİAD Genel Başkanı Çevikel, “İş dünyamızı doğru enstrümanlarla geleceğe taşımalıyız” dedi.

30 Haziran'a dikkat!

30-hazirana-dikkat Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, milyonlarca çalışanı ilgilendiren Kısa Çalışma Ödeneği, ücretsiz izin ve kıdem tazminatı konularında önemli açıklamalar yaptı.