leylekler-osmangazide-sifa-buluyor uzman-isimlerden-flas-uyari bursanin-acemi-kasaplari baskan-dundardan-cocuklara-serin-mujde osmangazi-kurban-bayramina-hazir bursalilar-aktasi-istifaya-cagirdi ali-koyuncu-vefat-etti pedallar-zirve-icin-dondu

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, geçtiğimiz günlerde dünyanın ilk hayvan hastanesi olan “Gurabahane-i Laklakan’ın yaşatılması, restorasyonu ve yeniden kullanıma açılması

Tatil beldelerindeki kalabalık görüntüler için 'korkunç' diyen Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği, Erişkin Bağışıklama Çalışma Grubu Başkanı Prof.

Bir bayram klasiği haline gelen acemi kasaplar yine sahnede. Bursa'da bayramının ilk günü kurban kesmek isterken kendilerini kesen acemi kasaplar, hastanelerin acil servislerine koştu.

Osmangazi Belediyesi’nin yaz aylarında çocuklara alternatif bir aktivite imkanı sunmak amacıyla hayata geçirdiği Bursa’nın ilk Su Oyunları Parkı, bayram süresince ücretsiz olarak

Osmangazi Belediyesi, Kurban Bayramı’na sayılı günler kala insan ve hayvan sağlığı için ilçedeki özel kesim noktalarını denetledi.

Bursaspor yönetimi ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş arasında ‘stadyum’ krizi yaşanıyor. Bursasporlular'ın, ‘#AliNurAktaşistifa’ etiketi Trend Topic (TT)

AK Parti Bursa eski milletvekili Ali Koyuncu vefat etti.

Osmangazi Belediyesi’nin bu yıl ilk kez düzenlediği Uludağ Bisiklet Tırmanışı’na 282 sporcu katılırken, Sarıalan’da sona eren yarışı 1.14.34’lük derecesiyle 19 yaşındaki

leylekler-osmangazide-sifa-buluyor

Leylekler Osmangazi’de şifa buluyor

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, geçtiğimiz günlerde dünyanın ilk hayvan hastanesi olan “Gurabahane-i Laklakan’ın yaşatılması, restorasyonu ve yeniden kullanıma açılması çalışmaları dolayısıyla ‘Vakıf İnsan Ödülü’ne layık görülmüş ve bu anlamlı ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’dan almıştı.

uzman-isimlerden-flas-uyari

Uzman isimlerden flaş uyarı!

Tatil beldelerindeki kalabalık görüntüler için 'korkunç' diyen Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık Derneği, Erişkin Bağışıklama Çalışma Grubu Başkanı Prof. Dr. İftihar Köksal 4. dalganın Ağustos ayında başlayacağını belirterek eğitimin ve ekonominin sekteye uğrayacağını açıkladı.

bursanin-acemi-kasaplari

Bursa'nın acemi kasapları!

Bir bayram klasiği haline gelen acemi kasaplar yine sahnede. Bursa'da bayramının ilk günü kurban kesmek isterken kendilerini kesen acemi kasaplar, hastanelerin acil servislerine koştu.

baskan-dundardan-cocuklara-serin-mujde

Başkan Dündar’dan çocuklara 'serin' müjde!

Osmangazi Belediyesi’nin yaz aylarında çocuklara alternatif bir aktivite imkanı sunmak amacıyla hayata geçirdiği Bursa’nın ilk Su Oyunları Parkı, bayram süresince ücretsiz olarak hizmet verecek.

osmangazi-kurban-bayramina-hazir

Osmangazi, Kurban Bayramı'na hazır!

Osmangazi Belediyesi, Kurban Bayramı’na sayılı günler kala insan ve hayvan sağlığı için ilçedeki özel kesim noktalarını denetledi.

bursalilar-aktasi-istifaya-cagirdi

Bursalılar, Aktaş'ı istifaya çağırdı!

Bursaspor yönetimi ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş arasında ‘stadyum’ krizi yaşanıyor. Bursasporlular'ın, ‘#AliNurAktaşistifa’ etiketi Trend Topic (TT) listesine girdi.

ali-koyuncu-vefat-etti

Ali Koyuncu vefat etti!

AK Parti Bursa eski milletvekili Ali Koyuncu vefat etti.

pedallar-zirve-icin-dondu

Pedallar zirve için döndü!

Osmangazi Belediyesi’nin bu yıl ilk kez düzenlediği Uludağ Bisiklet Tırmanışı’na 282 sporcu katılırken, Sarıalan’da sona eren yarışı 1.14.34’lük derecesiyle 19 yaşındaki Samet Bulut kazandı.

iste-yeni-kararlar

İşte yeni kararlar...

Bursa Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında alınan kararları duyurdu.

limak-bir-ilke-daha-imza-atti

Limak bir ilke daha imza attı!

Yönetim modeli olarak EFQM Modelini esas alan Limak Enerji,Kalite Büyük Ödülü’ne layık görüldü. Kurumdan yapılan açıklamada, elektrik perakende satış şirketleri arasında bu belgeyi alan ilk şirket olmanın önemine vurgu yapıldı.

pekerden-saatler-sonra-ilk-aciklama

Peker'den saatler sonra ilk açıklama!

Yakalandığı yönünde iddialar çıkan Sedat Peker'den açıklama geldi: Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu ilettiler. Bu hikayeyi tamamlamaktan geri durmayacağız.

sedat-peker-yakalandi-mi

Sedat Peker yakalandı mı?

Avukatları, Sedat Peker'in yakalandığı yönündeki iddiayı “Henüz bulunduğu yerde ve kendisine yönelik herhangi bir operasyon yok” ifadeleriyle yalanlarken, gazeteci Barış Pehlivan da Peker’in Dubai polisi tarafından gözaltına alındığını ileri sürdü.

bursa-valiligi-yeni-kararlari-acikladi

Bursa Valiliği, yeni kararları açıkladı!

Bursa Valiliği, İl Hıfzıssıhha Kurul'unda alınan yeni kararları açıkladı.

peker-9-videoyu-erteledi

Peker 9. videoyu erteledi

Pazar gününü kastederek "Tayyip abi ile helalleşeceğiz" diyen Sedat Peker, yayınlayacağı 9. videoyu erteledi.

pazartesiye-kadar-surecek-kisitlama-basladi

Pazartesiye kadar sürecek kısıtlama başladı

Kovid-19'la mücadele tedbirleri kapsamında 31 Mayıs Pazartesi saat 05.00'e kadar sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı.

2022-bursanin-yili-olacak

2022, Bursa’nın yılı olacak!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, köşe yazarlarıyla bir araya geldiği programda, hizmet ve yatırımlar anlamında 2022 yılının dev projelerle Bursa’nın yılı olacağını söyledi.

bursa-valiliginden-egitim-karari

Bursa Valiliği'nden eğitim kararı!

Bursa Valiliği yeni İl Hıfzıssıhha Kurul Kararını duyurdu.

osmangazi-belediyesinden-israile-kinama

Osmangazi Belediyesi’nden İsrail’e kınama

Osmangazi Belediyesi’nin Mayıs ayı olağan meclis toplantısında İsrail’in Doğu Kudüs ve Mescid-i Aksa’daki saldırıları kınandı.

yildirimda-sosyal-temas-ortadan-kalkti

Yıldırım'da sosyal temas ortadan kalktı!

Yıldırım Belediyesi, YETKİN (Yıldırım Belediyesi Yapı Ruhsat ve Denetim Sistemi) Dijital Onay Uygulaması ile ruhsat alma işlemlerini elektronik ortama taşırken, hem zamandan ve kâğıttan tasarruf sağlıyor hem de sosyal teması en aza indiriyor.

dev-tesis-daha-da-buyuyor

Dev tesis daha da büyüyor!

Osmangazi Belediyesi, ilçeye kazandırdığı Türkiye’nin en modern ve hijyenik kurban satış ve kesim tesisini büyütüyor. Büyükbaş hayvanların en iri ırklarının konulması adına inşa edilen ek bölüm ile birlikte, tesisin kapasitesi 8 bin 500 hayvana çıkartılacak.