mudanyada-denize-girmek-yasaklandi orhanelinde-rafting-parkuru-acildi mudanyada-deva-akademi-isbasinda- ercan-ozelden-belediyeye-tesekkur sertaslan-hakkindaki-iddialarla-ilgili-konustu mudanya-belediyesinde-secim deva-partisinden-kizilayina-kan-destegi turkoglu-gucunuz-gucsuze-mi-yetiyor

Şile'de olumsuz hava şartları sebebiyle denize girmek yasaklanırken, bir yasak haberi de Bursa'nın Mudanya ilçesinden geldi.

Marmara Bölgesi’nin ilk rafting parkuru, Bursa’nın Orhaneli ilçesindeki Kocasu Çayı üzerinde 8,5 kilometre uzunluğundaki alanda oluşturuldu. Rafting parkurunun açılış töreninde

Deva Partisi Mudanya Kurucu İlçe Başkanı Dr. Dilek Durak, Mudanya'da nüfusun yüzde 50'sini oluşturan gençlerin doğru bir şekilde desteklenmeleri halinde girişimcilik yoluyla bir değişim

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel, Yenişehir Belediye Meclisinde İYİ Parti olarak verdikleri önerge ile ömrünü Türk Milletine hizmetin yanında Türk Dünyası'nın birlik

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, hakkında çıkan ve yargıya da intikal eden evlilik dışı ilişki iddiaları ile ilgili konuştu. Konuyla ilgili gizlilik kararı olmasına

Mudanya Belediyesi’nin nisan ayı olağan meclis toplantısında komisyon seçimleri yapıldı.

Kan hizmetleri alanında önemli faaliyetler yürüten Türk Kızılayı’na Bursa'da DEVA Partisi'nin Mudanya kurucu yönetiminden kan desteği geldi.

Kestel Meydanı’nda toplanan vatandaşlar, resmî izinle yaptırdıkları hobi bahçelerindeki evleriyle ilgili yıkım kararını protesto etti.

mudanyada-denize-girmek-yasaklandi

Mudanya'da denize girmek yasaklandı!

Şile'de olumsuz hava şartları sebebiyle denize girmek yasaklanırken, bir yasak haberi de Bursa'nın Mudanya ilçesinden geldi.

orhanelinde-rafting-parkuru-acildi

Orhaneli’nde rafting parkuru açıldı!

Marmara Bölgesi’nin ilk rafting parkuru, Bursa’nın Orhaneli ilçesindeki Kocasu Çayı üzerinde 8,5 kilometre uzunluğundaki alanda oluşturuldu. Rafting parkurunun açılış töreninde konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, eko-turizm ve doğa sporlarına yönelik yatırımlarla dağ ilçelerinin yıldızının her geçen gün daha da parlayacağını söyledi.

mudanyada-deva-akademi-isbasinda-

Mudanya'da Deva Akademi işbaşında

Deva Partisi Mudanya Kurucu İlçe Başkanı Dr. Dilek Durak, Mudanya'da nüfusun yüzde 50'sini oluşturan gençlerin doğru bir şekilde desteklenmeleri halinde girişimcilik yoluyla bir değişim yaratma konusunda çok heyecanlı ve becerikli olduklarını söyledi.

ercan-ozelden-belediyeye-tesekkur

Ercan Özel'den belediyeye teşekkür!

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel, Yenişehir Belediye Meclisinde İYİ Parti olarak verdikleri önerge ile ömrünü Türk Milletine hizmetin yanında Türk Dünyası'nın birlik ve beraberliği mücadelesiyle geçiren, Merhum Alparslan Türkeş’in isminin Yenişehir’de bir cadde veya bulvara verilmesi taleplerini yerine getirerek uygulamaya koyan Yenişehir Belediyesine teşekkür etti.

sertaslan-hakkindaki-iddialarla-ilgili-konustu

Sertaslan, hakkındaki iddialarla ilgili konuştu

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, hakkında çıkan ve yargıya da intikal eden evlilik dışı ilişki iddiaları ile ilgili konuştu. Konuyla ilgili gizlilik kararı olmasına rağmen linç kampanyasına dönüşmesi nedeniyle açıklama yaptığını belirten Sertaslan, "Kimseyi kandırmadım. Biri 49, biri 37 yaşında iki yetişkinin karşılıklı yapmış olduğu bir hatadır yaşamış olduğum. Tek özür dilemem gereken kurum ailemdir. Yargının vereceği karara göre herkes payına düşeni yaşayacak" dedi.

mudanya-belediyesinde-secim

Mudanya Belediyesi'nde seçim!

Mudanya Belediyesi’nin nisan ayı olağan meclis toplantısında komisyon seçimleri yapıldı.

deva-partisinden-kizilayina-kan-destegi

DEVA Partisi'nden Kızılayı'na kan desteği

Kan hizmetleri alanında önemli faaliyetler yürüten Türk Kızılayı’na Bursa'da DEVA Partisi'nin Mudanya kurucu yönetiminden kan desteği geldi.

turkoglu-gucunuz-gucsuze-mi-yetiyor

Türkoğlu: Gücünüz güçsüze mi yetiyor?

Kestel Meydanı’nda toplanan vatandaşlar, resmî izinle yaptırdıkları hobi bahçelerindeki evleriyle ilgili yıkım kararını protesto etti.

yenisehir-belediyesine-arazi-satisi-tepkisi

Yenişehir Belediyesi'ne arazi satışı tepkisi!

Bursa'da Yenişehir Belediyesi'nin Ocak ayı meclis toplantısında ada, parsel bilgilerini meclis üyelerinden gizleyerek kanunlara aykırı olarak 555 parça ve 3 bin 467 dönümden oluşan Bursa belediyeler tarihinin en büyük taşınmaz mal satış kararı aldığını dile getiren İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel, ilçe meydanında açıklama yaptı.

ercan-ozelden-carpici-aciklama

Ercan Özel'den çarpıcı açıklama!

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı Ercan Özel, Yenişehir Havaalanı hakkında bir açıklama yaptı.

esgin-hayirli-bir-acilis

Esgin: Hayırlı bir açılış!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karacabey’e kazandırılan Aşevi ve Misafirhane törenle hizmete açıldı. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün de buraya taşınmasıyla adeta bir sosyal hizmet üssü olarak hizmet verecek olan bina, ihtiyaç sahiplerine aş ulaştıracak, evsizlere sıcak yuva olacak.

aktasa-2021in-ilk-sorusu

Aktaş'a 2021'in ilk sorusu...

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a 2021'in ilk sorusunu sordu. Aktaş ve dönemin ilçe belediye başkanı Refik Yılmaz tarafından temelleri 2018'de atılan Gemlik Termal Kaplıca Tesisleri'nin Haziran 2019'da bitirilme sözü verildiğini hatırlatan Yıldız, "2021'e girdik tesisin suyu ne zaman akacak?" diye sordu.

dag-ilcelerinde-dogalgaz-sevinci

Dağ ilçelerinde doğalgaz sevinci!

Bursa’nın dağ ilçelerinden Keles’e geçtiğimiz yıl doğalgaz veren Bursagaz, Orhaneli, Büyükorhan ve Harmancık’ı da 2020’nin son günlerinde doğalgazla buluşturdu.

baskan-aykurttan-can-dostlara-ilgi

Başkan Aykurt'tan can dostlara ilgi!

Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt, kısıtlamanın uygulandığı saatlerde sokak köpeklerini sütle besledi.

orhangazide-feci-kaza

Orhangazi’de feci kaza!

Orhangazi’de akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında bir otomobil önündeki TIR’a arkadan çarptı.

ali-aykurt-kaza-gecirdi

Ali Aykurt kaza geçirdi!

Bursa’nın Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt geçirdiği trafik kazasında yaralandı.

servis-araciyla-otomobil-carpisti

Servis aracıyla otomobil çarpıştı!

Bursa'nın İnegöl ilçesinde otomobil ile servis minibüsünün çarpıştığı kazada 1'i ağır 7 kişi yaralandı.

dukkani-kursun-yagmuruna-tuttular

Dükkanı kurşun yağmuruna tuttular!

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda, dükkan kurşun yağmuruna tutuldu.

mudanya-belediyesinde-sozlesme-sevinci

Mudanya Belediyesi’nde sözleşme sevinci!

Mudanya Belediyesi iştiraki Mudbel A.Ş. ve DİSK’e bağlı Genel İş Sendikası arasında 347 çalışanı kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Mudanya Belediyesi'nde bir personelin en düşük maaşı 3 bin 138 lira olarak belirlendi.

faciadan-donuldu

Faciadan dönüldü!

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir tanker, bir kamyonet ve servis minibüsüyle ile halk otobüsün karıştığı zincirleme kazada 1 kişi yaralandı. Kaza anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.