19 Haziran 2021 Cumartesi
ROTA BURSA

Hoş geldin EN Dergi!

05 Haziran 2021 Cumartesi 00:20

hos-geldin-en-dergi

EA Medya bünyesinde Bursa ve Türkiye'nin kültür sanat hayatına yeni bir soluk getirecek EN Dergi, yayın hayatına başladı.

İlk sayısında Türkiye ve Bursa'daki çevre mücadelelerine geniş bir yer ayıran EN Dergi, deneyimli yazarları, muhabir ve editör kadrosu ile yayın hayatına merhaba dedi.
EN Dergi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Gültekin, dopdolu bir içerikle okurla buluşulan ilk sayının heyecanını köşesine taşıdı.

MUSTAFA GÜLTEKİN'İN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Hoş geldin EN Dergi!

hos-geldin-en-dergi EA Medya bünyesinde Bursa ve Türkiye'nin kültür sanat hayatına yeni bir soluk getirecek EN Dergi, yayın hayatına başladı.

Fetih Müzesi sanal kahramanına isim arıyor

fetih-muzesi-sanal-kahramanina-isim-ariyor Osmangazi Belediyesi tarafından şehre kazandırılmasının ardından tüm dünyada büyük bir yankı uyandıran Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nin sanal kahramanına isim aranıyor.

Eski eşyalar sanata dönüşüyor

eski-esyalar-sanata-donusuyor Osmangazi Belediyesi Meslek Edinme Kursları (OSMEK) bünyesinde açılan dekoratif ahşap süsleme kursundan faydalanan kursiyerler, hünerli elleriyle eski eşyaları bambaşka bir hale getiriyor.

Sümbüllü Bahçe Konağı yenileniyor!

sumbullu-bahce-konagi-yenileniyor Eşsiz manzarası ve muhteşem mimarisiyle yerli ve yabancı turistler ile Bursalı müdavimlerinin buluşma noktası olan Sümbüllü Bahçe Konağı, Osmangazi Belediyesi tarafından kapsamlı bakımdan geçiriliyor.

Osmangazi’de ramazan coşkusu

osmangazide-ramazan-coskusu 11 ayın sultanı ramazan, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle bu sene de alınan tedbirler çerçevesinde idrak edilecek. Osmangazi Belediyesi ramazan ayının manevî iklimini yaşatabilmek

Osmangazi’den 18 Mart’a özel sergi

osmangaziden-18-marta-ozel-sergi Osmangazi Belediyesi tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. yıl dönümünü etkinlikleri kapsamında ‘1. Cihan Harbi Cepheleri, Çanakkale Muharebeleri Fotoğraf ve