baysalin-annesi-covid-oldu davutogluna-entelektuel-elestiri ismail-hoca-alinur-aktasi-fena-hasladi deva-partisinde-osmangazi-krizi ezber-bozan-sozler erdogan-basin-inayete-muhtac-hale-geldi bir-karar-ver-artik-alinur kulliyen-olmadi-bu-reis

enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, annesinin Covid-19'a yakalandığını yazıp, aşının önemine dikkat çekti.

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu'nun, göçmen sorununu, "millet vicdanı, devlet aklı" ile çözüleceğini açıklaması üzerine vatandaşın,

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu'nun, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursaspor arasındaki stat gerginliği hakkındaki açıklamalarını

enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, Deva Partisi Bursa'da yaşanan büyük istifa haberini yazdı. Baysal, Deva Partisi Bursa'da meydana gelen siyasi çalkantıları köşesine taşıdı.

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, kabul edildiği sürecin yakıcı zorluğundan mütevellit üzerinde gerektiği kadar kafa yorulmadığı için

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, basında sansürün kaldırılışının 113.Yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Basın, sansürden daha vahim olan

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın, "kent merkezinde olduğu gibi tüm ilçelerde ulaşımın sorun olmaktan çıkması için yoğun çaba

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne "külliye" yapılacağını açıklamasını eleştirrerek, "Külliye'n olmadı bu Reis" dedi.

baysalin-annesi-covid-oldu

Baysal'ın annesi Covid oldu!

enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, annesinin Covid-19'a yakalandığını yazıp, aşının önemine dikkat çekti.

davutogluna-entelektuel-elestiri

Davutoğlu'na entelektüel eleştiri!

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu'nun, göçmen sorununu, "millet vicdanı, devlet aklı" ile çözüleceğini açıklaması üzerine vatandaşın, "devletken aklı nerdeydi?" sorusu sorduğunu belirtti.

ismail-hoca-alinur-aktasi-fena-hasladi

İsmail Hoca, Alinur Aktaş'ı fena haşladı!

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu'nun, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursaspor arasındaki stat gerginliği hakkındaki açıklamalarını köşesine taşıdı.

deva-partisinde-osmangazi-krizi

DEVA Partisi’nde Osmangazi krizi!

enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, Deva Partisi Bursa'da yaşanan büyük istifa haberini yazdı. Baysal, Deva Partisi Bursa'da meydana gelen siyasi çalkantıları köşesine taşıdı.

ezber-bozan-sozler

Ezber bozan sözler!

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, kabul edildiği sürecin yakıcı zorluğundan mütevellit üzerinde gerektiği kadar kafa yorulmadığı için anlamını bulamadığını söyledi. Gültekin ayrıca, bu sistemin Erdoğan'a atılmış en büyük kazık olduğunu söyledi.

erdogan-basin-inayete-muhtac-hale-geldi

Erdoğan: Basın inayete muhtaç hale geldi!

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, basında sansürün kaldırılışının 113.Yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Basın, sansürden daha vahim olan ‘asıl işlevini yerine getirememe’ tehlikesiyle karşı karşıyadır” dedi.

bir-karar-ver-artik-alinur

Bir karar ver artık Alinur...

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın, "kent merkezinde olduğu gibi tüm ilçelerde ulaşımın sorun olmaktan çıkması için yoğun çaba harcıyoruz..." sözleri üzerine, "dün, 'bana göre Bursa'da trafik problemi yok' diyordun, var mı, yok mu karar ver artık" dedi.

kulliyen-olmadi-bu-reis

'Külliye'n olmadı bu Reis!

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne "külliye" yapılacağını açıklamasını eleştirrerek, "Külliye'n olmadı bu Reis" dedi.

dikkat-otoyolda-soyulabilirsiniz

Dikkat Otoyol’da soyulabilirsiniz!

enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, bir vatandaşın otoyolda başına gelenleri kaleme aldı ve, "Dikkat! Otoyol'da soyulabilirsiniz" ikazında bulundu.

ak-partide-akbis-seferberligi

AK Parti'de AKBİS seferberliği!

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AKBİS'in 1 Temmuz itibariyle aktif hale geldiğini belirterek vekillerin, İl Başkanlığı'nın koordinatörlüğünde sahada yoğun bir çalışma yürüttüklerini ve toplanan verilerin AKBİS'e yüklendiğini ve sisteme girilen bilgilerin ise Genel Merkez'de arşivlendiğini söyledi.

bursaspor-bilmem-ney-midir-alinur

Bursaspor, 'bilmem ney' midir Alinur?

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Bursaspor Başkanı Emin Adanur arasında patlak veren "stadyum" tartışmasını köşesine taşıdı.

alinur-aktasi-kim-yakti

Alinur Aktaş'ı kim yaktı?

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen ve şehirde büyük ses getiren EDS 'yi köşesine taşıdı. Gültekin, bu konuda Başkan Aktaş'ı, kimin zor durumda bıraktığını açıkladı.

mhp-ak-partinin-kazanini-oldurecek

MHP, AK Parti'nin kazanını öldürecek!

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, MHP'nin Ak Parti'yle ittifakını, Nasrettin Hoca'nın, "Kazan Öldü" fıkrasına benzeterek, "MHP, Ak Parti'nin kazanını öldürecek" dedi.

rektor-kandemirden-aciklama

Rektör Kandemir'den açıklama!

Son günlerde, Bursa Teknik Üniversitesi ile ilgili kaleme aldığı yazılar ve gündeme getirdiği çarpıcı konularla Türkiye'de yankı uyandıran enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, son yazısında, BTÜ Rektörü Kandemir için, "aba altından sopa göstermeye çalışıyor, yani tehdit ediyor..." dedi.

robotlar-namaz-kildirabilir-mi

Robotlar, namaz kıldırabilir mi?

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Covid-19 ile değişen hayatımızda, yapay zeka ve robotların dini düşünce üzerindeki etkileri ve yeni soruları gündeme taşıdı.

erdogan-iyi-partiye-ne-onerdi

Erdoğan İYİ Parti’ye ne önerdi?

enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, Can Ataklı'yı kaynak göstererek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gizli görüşmede İYİ Parti'ye bir takım önerilerde bulunduğunu iddia etti.

kurtulmustan-bu-sarki-burada-bitti-aciklamasi

Kurtulmuş'tan, 'bu şarkı burada bitti' açıklaması!

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un, 2010 yılında yaptığı manidar bir konuşmayı köşesine taşıdı ve "ne değişti?" diye sordu.

kurt-siyasetcilerin-pismanligi

Kürt siyasetçilerin pişmanlığı!

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Erdoğan'ı, Bahçeli'ye kaptıran Kürt siyasetçiler gizli pişmanlık içinde olduklarını yazdı. Gültekin, "Erdoğan'ı, Bahçeli'ye kaptıran Kürt siyasetçiler pişman. Kendini, Bahçeli'ye kaptıran Erdoğan ise, Kürtleri kaybettiği gibi milliyetçileri de kazanamadı..." dedi.

egemen-bagis-chpli-olsaydi

Egemen Bağış CHP'li olsaydı!

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Egemen Bağış'ın, devletin uçağında içki içerken çekilen fotoğraflarının yayımlanması üzerine, "Egemen Bağış CHP'li olsaydı" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

para-bolluguna-kavusur-muyuz

Para bolluğuna kavuşur muyuz?

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, İYİ Parti2nin açıkladığı "Artagan" projesini, eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın, "Havuz Sistemi"ne benzetti. Gültekin, "Artagan" için,, "Benzetme birebir uyar mı bilmiyorum ama merhum Necmettin Erbakan'ın, uyguladığı "Havuz Sistemi"nin yeniliklerle zamana uyarlanmış dijital hali de diyebiliriz..." dedi.