Ben, 'kahraman ol' dedim!

11 Haziran 2021 Cuma 16:06

ben-kahraman-ol-dedim

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile geçmiş sohbetlerinden birinde, "kahraman ol" dediğini söyledi. Gültekin, sadece Yunuseli Havalanı bile tek başına kahraman olması için fazlasıyla yetecekken, bunu yapmadığını iddia etti.

 İŞTE GÜLTEKİN'İN O YAZISI!

Geçmiş günlerde,
Alinur Aktaş'la bir vesileyle oturmuş eskilerden konuşurken, kendisine, rakibi Mustafa Bozbey'le ilgili bir anımı anlattım. Ve dedim ki; yarıştınız, yendiniz. Ama yendiğiniz adam, sizin adamınızla size kendisini anlattırıyor. İşte kahraman olmak böyle bir şey. Siz de kahraman olun...
 
Ne var ki;
Alinur AktaşCumhurbaşkanı Erdoğan'ın rüzgarıyla da olsa rakibini yendi ama AK Parti'nin elinde kalmış son kale olarak imkanı da olmasına rağmen kahraman olmayı başaramadı.
 
Kendilerini,
Yargılama makamında gören kibirli kasaba siyasetçisi akıldanelerin kalem kırarak aldıkları kararlar neticesinde Aktaş,  kendi insanlarının bile kalbini kırarak kendi eliyle kendi kalemini de kırmış oldu/oluyor. Bu kötü fakat daha da kötüsü  ne kendisi ne de akıldaneleri bunun farkında değiller.

 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Baysal'ın annesi Covid oldu!

baysalin-annesi-covid-oldu enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, annesinin Covid-19'a yakalandığını yazıp, aşının önemine dikkat çekti.

Davutoğlu'na entelektüel eleştiri!

davutogluna-entelektuel-elestiri enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu'nun, göçmen sorununu, "millet vicdanı, devlet aklı" ile çözüleceğini açıklaması üzerine vatandaşın, "devletken aklı

İsmail Hoca, Alinur Aktaş'ı fena haşladı!

ismail-hoca-alinur-aktasi-fena-hasladi enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu'nun, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursaspor arasındaki stat gerginliği hakkındaki açıklamalarını köşesine taşıdı.

DEVA Partisi’nde Osmangazi krizi!

deva-partisinde-osmangazi-krizi enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, Deva Partisi Bursa'da yaşanan büyük istifa haberini yazdı. Baysal, Deva Partisi Bursa'da meydana gelen siyasi çalkantıları köşesine taşıdı.

Ezber bozan sözler!

ezber-bozan-sozler enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, kabul edildiği sürecin yakıcı zorluğundan mütevellit üzerinde gerektiği kadar kafa yorulmadığı için anlamını bulamadığını

Erdoğan: Basın inayete muhtaç hale geldi!

erdogan-basin-inayete-muhtac-hale-geldi Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, basında sansürün kaldırılışının 113.Yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Basın, sansürden daha vahim olan ‘asıl işlevini