Peker'i bırak Babacan'a bak!

15 Haziran 2021 Salı 00:46

pekeri-birak-babacana-bak

enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, DEVA Partisi Lideri Ali Babacan'ın açıklamalarını, Ak Parti için ve Erdoğan için ciddi tehlike oluşturduğunu ifade etti. Gültekin, DEVA Partisi'nin Bursa Mudanya İlçe Başkanlığı'na konuk olduğunu ve izlenimlerini de paylaştı.

İŞTE GÜLTEKİN'İN O YAZISI!

Görüldüğü üzere,
AK Parti'nin, Sedat Peker'le başı fena halde dertte. Evet, ama sadece, Peker'le mi dertte? Değil tabii ki. Bana kalırsa AK Parti'nin, DEVA diye de bir derdi var. Zira dokunduğunu yakan Sedat Peker'den daha yakıcı şeyler söylüyor Ali Babacan. Hani, Peker, "parça parça koparacağım" diyor ya. Birbirlerine hiç benzemeseler de Babacan her konuşmasıyla AK Parti'den parça parça koparıyor.
 
 Birkaç gün önce,
Partisinin 90 ve 360 günlük eylem planını açıklarken 
kurduğu cümleler, belki de Erdoğan için kurulmuş en tehlikeli cümlelerdi.  Zira içinde "insanı çağıran" naif bir güç barındırıyordu bu sarsıcı sözler.

 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ! 


YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Baysal'ın annesi Covid oldu!

baysalin-annesi-covid-oldu enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, annesinin Covid-19'a yakalandığını yazıp, aşının önemine dikkat çekti.

Davutoğlu'na entelektüel eleştiri!

davutogluna-entelektuel-elestiri enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu'nun, göçmen sorununu, "millet vicdanı, devlet aklı" ile çözüleceğini açıklaması üzerine vatandaşın, "devletken aklı

İsmail Hoca, Alinur Aktaş'ı fena haşladı!

ismail-hoca-alinur-aktasi-fena-hasladi enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu'nun, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursaspor arasındaki stat gerginliği hakkındaki açıklamalarını köşesine taşıdı.

DEVA Partisi’nde Osmangazi krizi!

deva-partisinde-osmangazi-krizi enBursa.com Yazarı Yüksel Baysal, Deva Partisi Bursa'da yaşanan büyük istifa haberini yazdı. Baysal, Deva Partisi Bursa'da meydana gelen siyasi çalkantıları köşesine taşıdı.

Ezber bozan sözler!

ezber-bozan-sozler enBursa.com Yazarı Mustafa Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, kabul edildiği sürecin yakıcı zorluğundan mütevellit üzerinde gerektiği kadar kafa yorulmadığı için anlamını bulamadığını

Erdoğan: Basın inayete muhtaç hale geldi!

erdogan-basin-inayete-muhtac-hale-geldi Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, basında sansürün kaldırılışının 113.Yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Basın, sansürden daha vahim olan ‘asıl işlevini