02 Ağustos 2021 Pazartesi
bahceliden-siginmaci-aciklamasi asilturke-bir-cevap-da-karamollaoglundan kamalaktan-asilturke-itaat-cevabi turkoglu-bunun-adi-memur-eliyle-siyaset gurkandan-turkogluna-cevap aksenerden-kurza-cevap deva-partisinde-yeni-gorevlendirmeler ozgozden-basin-bayrami-mesaji

Bahçeli yaptığı açıklamada, "Bayram münasebetiyle kendi ülkelerine gidebilenlerin, bu gidişlerinde sorun yaşamayanların geri dönüşlerine lüzum yoktur'' dedi.

Karamollaoğlu, "Bana biat ettiniz unutmayın" diyen Oğuzhan Asiltürk ile ilgili soruya da cevap verdi: Parti içi meseleleri kamuoyuyla paylaşmam. Oğuzhan bey kendi düşüncelerini aktardı.

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mustafa Kamalak, kurul başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün partiye yönelik eleştirilerine yanıt verdi.

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın, tüm daire başkanları ile yöneticilerini, 5’er kişilik timlerle sahaya sürme

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’nun Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın tüm daire başkanları ve yöneticileri ile

Avusturya Başbakanı Kurz'un Afgan göçmenler hakkındaki tepki çeken açıklamalarına İYİ Parti lideri Akşener Bitlis'ten yanıt verdi. Burada Kurz'a sert sözlerle yüklenen Akşener, "Biz

Genel Başkan Ali Babacan’ın başkanlığında toplanan DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu’nda (GMYK) partinin 5 genel başkan yardımcılığına yeni isimlerin görevlendirilmesine

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” nedeniyle mesaj yayımlayarak tüm Gazeteci ve Basın camiasının bu anlamlı

bahceliden-siginmaci-aciklamasi

Bahçeli'den sığınmacı açıklaması!

Bahçeli yaptığı açıklamada, "Bayram münasebetiyle kendi ülkelerine gidebilenlerin, bu gidişlerinde sorun yaşamayanların geri dönüşlerine lüzum yoktur'' dedi.

asilturke-bir-cevap-da-karamollaoglundan

Asiltürk'e bir cevap da Karamollaoğlu'ndan!

Karamollaoğlu, "Bana biat ettiniz unutmayın" diyen Oğuzhan Asiltürk ile ilgili soruya da cevap verdi: Parti içi meseleleri kamuoyuyla paylaşmam. Oğuzhan bey kendi düşüncelerini aktardı. Siyasi partilerin başında genel başkan vardır. Danışma kurullarımız vardır. Ama partiyi genel başkan yönetir.

kamalaktan-asilturke-itaat-cevabi

Kamalak'tan Asıltürk'e itaat cevabı

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mustafa Kamalak, kurul başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün partiye yönelik eleştirilerine yanıt verdi.

turkoglu-bunun-adi-memur-eliyle-siyaset

Türkoğlu: Bunun adı memur eliyle siyaset!

İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın, tüm daire başkanları ile yöneticilerini, 5’er kişilik timlerle sahaya sürme kararı almasının, ‘Belediyenin resmî maaşlı memurları eliyle ve üstelik de Büyükşehir’in olanaklarıyla siyaset yapmak’ anlamına geldiğini belirtti.

gurkandan-turkogluna-cevap

Gürkan'dan Türkoğlu'na cevap!

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’nun Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın tüm daire başkanları ve yöneticileri ile başlattığı saha çalışmalarına getirdiği eleştirilere cevap verdi.

aksenerden-kurza-cevap

Akşener'den Kurz'a cevap

Avusturya Başbakanı Kurz'un Afgan göçmenler hakkındaki tepki çeken açıklamalarına İYİ Parti lideri Akşener Bitlis'ten yanıt verdi. Burada Kurz'a sert sözlerle yüklenen Akşener, "Biz size 3 milyar euro verelim, sen bizdekilerin tamamını al" dedi.

deva-partisinde-yeni-gorevlendirmeler

DEVA Partisi’nde yeni görevlendirmeler!

Genel Başkan Ali Babacan’ın başkanlığında toplanan DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu’nda (GMYK) partinin 5 genel başkan yardımcılığına yeni isimlerin görevlendirilmesine karar verildi. Büyük kongrede yedek üyeliğe seçilen beş isim de GMYK asil üyeliğine getirildi.

ozgozden-basin-bayrami-mesaji

Özgöz'den Basın Bayramı mesajı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Bursa İl Başkanı Serkan Özgöz “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” nedeniyle mesaj yayımlayarak tüm Gazeteci ve Basın camiasının bu anlamlı gününü kutladı.

iste-chpnin-yeni-sistem-taslagi

İşte CHP'nin yeni sistem taslağı!

CHP çalışma grubu tarafından hazırlanan “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem, Bağımsız ve Tarafsız Yargı Raporu” geçen ay yapılan parti meclisi (PM) toplantısında kabul edildi ve CHP Parti Meclisi, 75 sayfalık rapora son şeklini vermesi için Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu yetkilendirdi.

deva-bursada-ilk-yuz-yuze-bayramlasma

DEVA Bursa’da ilk yüz yüze bayramlaşma!

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Bursa İl Başkanlığı, pandemi süreci sonrası online olarak düzenlediği bayramlaşma programlarını ilk kez yüz yüze gerçekleştirdi.

chp-niluferden-buyuksehire-5-soru

CHP Nilüfer'den Büyükşehir'e 5 soru...

CHP Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz, Bursa'da son günlerde kara sinek konusunda artan şikayetleri gündeme getirdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin süreci yönetemediğini belirten Yılmaz, Büyükşehir'e 5 soru yöneltti.

saadet-yildirimdan-delicay-aciklamasi

Saadet Yıldırım'dan Deliçay açıklaması!

Saadet Partisi Yıldırım İlçe Başkanı Abdullah Kocamaz, Deliçay Deresi ıslah edilmesi gerektiğini söyledi. Kocamaz, "Deliçay Deresi ıslah edilerek araçların güvenli geçeceği köprüler yapılmalı..." dedi.

yavuz-caktirmadan-calisiyoruz

Yavuz: Çaktırmadan çalışıyoruz!

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, erken seçim tartışmalarına ilişkin "Seçim görevlilerimizle sandık görevlilerimizle seçim kurulu görevlilerimizle sürekli çalışıyoruz bugünlerde; ama bunu yaparken elimizden geldiği kadar ortaya çıkartmadan, çaktırmadan yapıyoruz" dedi.

turkoglundan-onemli-cagri

Türkoğlu'ndan önemli çağrı!

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, Kurban Pazarı’nda büyük ve küçükbaş hayvan tüccarlarının derdini dinleyip, alış verişin nabzını tuttu. Kurbanlıkların yarıya yakınının elde kaldığını tespit ettiklerini belirten Türkoğlu, “Tarım Bakanlığı veya Et Balık Kurumu başta olmak üzere makul bir fiyat belirleyip, kalan bütün hayvanları satın almalı ve bir şekilde kurban kesemeyen vatandaşlarımıza dağıtmalı” dedi.

iyi-partiden-parlamenter-sistem-sunumu

İYİ Parti'den parlamenter sistem sunumu!

İYİ Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı, bölge muhtarlarını “İYİLEŞTİRİLMİŞ ve GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEM” ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.

babacandan-erken-secim-yorumu

Babacan’dan erken seçim yorumu

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, FOXTV’de yayımlanan Çalar Saat programında İlker Karagöz’ün sorularını yanıtladı. Gündemdeki sıcak gelişmeleri değerlendiren Babacan şu ifadeleri kullandı:

karacadan-eds-aciklamasi

Karaca'dan EDS açıklaması!

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca'nın gündeme taşımasının ardından Bursa kamuoyunda fırtınalar kopmasına yol açan EDS ihalesinin iptal edildiği, Bursa Büyükşehir Belediyesi web sitesinden duyuruldu.

turkoglundan-aktasa-eds-gondermesi

Türkoğlu'ndan Aktaş'a EDS göndermesi!

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu “Utanç Yatırımı” olarak adlandırdığı ‘Ceza Garantili EDS Projesi’ ihalesinin iptal edilmesini memnuniyetle karşıladıklarını açıkladı. Türkoğlu, Başkan Aktaş’ın çok büyük bir yanlıştan döndüğünü vurgulayarak, “Demek ki neymiş? Aklın yolu birmiş!” dedi.

iyi-partiden-nilufer-cayi-aciklamasi

İYİ Parti'den Nilüfer çayı açıklaması!

İYİ Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı’nın Yolçatı Köyü’nde düzenlediği “Nilüfer Çayı Zehir Akıyor” eyleminde, Bursa’nın hayat kaynağının yok olduğuna vurgu yapıldı.

koray-aydin-bursadan-bombaladi

Koray Aydın Bursa'dan bombaladı!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, “İktidarla sandıkta hesaplaşacağız. AKP gidecek, İYİ Parti gelecek” dedi.